ИндексДобре дошли!Въпроси/ОтговориТърсенеПотребителиРегистрирайте сеВход

Share | 

Стената на срама

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Проф. Силвър
Директор; Таланти

За героя
Външен вид: Висока 1,65, стройна, с кожа по-бяла от тази на обикновен вампир. Кафяви очи, тънки устни, сърцевидно лице. Късите й до раменете, прави коси с тъмно червен цвят, стоят винаги завързани на кок на тила й когато работи.
Допълнително: Пръстенът и е с камък Оливин, представлява скелет на гарван, в чиито очи са поместени камъните.
Елемент: Въздух

ПисанеЗаглавие: Re: Стената на срама   Чет Сеп 08, 2011 8:40 pm

Анабела Кортнар е издърпана за ухото от магазина за дрехи обратно в училището и е строена пред директорския кабинет да си очаква наказанието. Десет минути по-късно й е съобщено, че ще трябва да излъска цялата бална зала, както и да се справи с паяжините и праха. Две от чистачките ще й осигурят препарати и каквото й е необходимо, но няма да й помагат и само ще я гледат, за да са сигурни, че върши всичко сама.

Анабела Кортнар - вампир
Назакана за нарушаване на правило за писането в Нортън:
- Нортън имат позволение да посещават САМО ученици от втори курс нагоре, поради съображения за сигурност.
Да се напишат минимум два поста от по минимум 20 реда в Балната зала в подземията, в които да опишеш как я чистиш.
Ако наказанието не се изпълни до една седмица, вампирите ще изгубят 15 точки.
Ако бъде изпълнено, ще получат 20т.

След изпълнение нека Анабела се отчете в тази тема с линк към написаното.

Edit: Наказанието е изпълнено. Анабела получава 15т. за вида си. Точките са по-малко заради разликата от около десет реда, както и споменаването на лампи, които няма как да са там, тъй като в училището няма електричество.

If everything that's new is a lie
It's that same damn morning
And the same damn sky

---
Върнете се в началото Go down
http://dikka.deviantart.com
Проф. Търнър
Зам. Директор; ЛиК

За героя
Външен вид: Средна на ръст, стройна. Променена на 23г. Бяла кожа и кърваво червени очи. Косата й е дълга до кръста, пепеляво руса, черна, или бяла... зависи как иска да изглежда.
Допълнително: Пише песни за пиано, обича да се занимава с коли, за предпочитане скъпи и лъскави.
Елемент:

ПисанеЗаглавие: Стената на срама   Пет Май 18, 2012 10:58 pm

Тъй... липсваше ми тая темичка.
Наказвам следните лица:

Катнисс де ЛаЛуне - Второкурсник - Върколак
Проф. Моридин - Преподавател по Бойни Изкуства

И двете са наказани за сбиване на територията на Нореан - тук

Наказанието е следното:

Катнисс има за задача да намери заровен кокал, който се намира в същата гора. Заровен е между два големи бора и една малка ела на 4 стъпки от един камък, който е на 13 стъпки северно от полянката, водеща към гората. Искам минимум два поста. Първият опит да бъде безуспешен. Да бъде в същата тема, в която се сбиха. Искам да бъдат озаглавени постовете "Изпълнение на наказание" и да бъде посочен тук като линк.
При неизпълнение на задачата, от точките на видовете ще бъдат взето 30!
Срок на изпълнение: един месец. /щедра съм/

Проф. Моридин ще приготви следващата закуска за върколаците. Искам изпълнението на тази задача да бъде в най-малко един пост - в трапезарията. Ще приготви всичко САМА. Готвачът има газове и си е взел почивен ден. Постове да бъдат озаглавени "Изпълнние на наказани."
Освен това от заплатата й ще бъдат удържани 100 норинга, заради неподчинение на правилата. Глобата е толкова голяма, заради участието на ученик в разпрата. Искам линк тук, когато наказанието бъде изпълнено.
Срок на изпълнение: един месец.

Поздрави.
Е.Търнър.

Попитах миналото си:
- Коя съм?
То ми отговори:
- Утре ще си минало...
Попитах бъдещето си:
- Коя съм?
То ми отговори:
- Вчера щеше да си бъдеще...
Настоящето ме хвана за ръка и ме поведе,