ИндексДобре дошли!Въпроси/ОтговориТърсенеПотребителиРегистрирайте сеВход

Share | 

Предложения и оплаквания

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
TheWhiteLotus

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и оплаквания   Чет Апр 19, 2012 7:18 pm

Здравейте! :)

Искам да се обърна лично към администраторите за един проект :)

Казвам се Силви и съм създател на първият български РП-форум за "Здрач". Той още си съществува, но вече е по-скоро като музей, не сме писали в него от много отдавна. Както и да е. Сега имам нов проект, който НЕ е форум, но може да ви заинтригува.

Става въпрос за мрежа от млади хора, които или имат (или като мен са имали някога) РП-форум или просто обичат да пишат в такива.
Като казвам "мрежа" имам предвид сайт, който е направен като фейсбук (можеш да добавяш "приятели", да пишеш по стените на др. потребители и пр).
Идеята е да се съберем много любители на този тип игри и да обменяме опит и идеи или просто да си говорим за маниите ни. Може да си правим и класации ако искате и да коментираме чуждите форуми.

Освен това от това може да се получи и чудесно място за реклама, а и е лесен начин да знаете как се приемат нововъведенията по форумите, както и самите форуми, тъй като има и бутон "харесва ми".

По отношение на личните данни и пр. мрежата ни има настройки за това кой да вижда профила ти, а и не държим да използвате истинските си имена. Имаме и опция за "блокиране" на потребители. :) Можете и да откажете да получавате известия от сайта.

И не на последно място, както и във фейсбук можем да създаваме групи, както и да ограничаваме достъпа до тях, така че да си имате например група на вашия форум, където да си пишете между вас и да се уговаряте и пишете съобщения.

Мисля, че това е основното, кажете какво мислите, дали ви харесва идеята и ако да заповядайте. Сайтът е съвсем нов и адресът му е:

Поздрави!
* * *

Едит Стоун: Текста е направен на нормален, за да не дразни очите; адреса е махнат, за сега. Сайта ще се разгледа и ще се реши.
Върнете се в началото Go down
TheWhiteLotus

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и оплаквания   Вто Май 15, 2012 9:23 pm

Между другото: вече си имаме банер!

Код:
[url=http://thewhitelotus.wall.fm/index][img]http://i48.servimg.com/u/f48/16/08/78/79/banner10.jpg[/img][/url]

Както и РП-портал, който още е в процес на довършване. Вие ще бъдете добавени в авторските РП-форуми на фентъзи тема. (Нали Нореан е измислен от вас, не е взет от някоя фентъзи книга? Ако е не е така, моля да кажете откъде е :))

Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Проф. Търнър
Зам. Директор; ЛиК

За героя
Външен вид: Средна на ръст, стройна. Променена на 23г. Бяла кожа и кърваво червени очи. Косата й е дълга до кръста, пепеляво руса, черна, или бяла... зависи как иска да изглежда.
Допълнително: Пише песни за пиано, обича да се занимава с коли, за предпочитане скъпи и лъскави.
Елемент:

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения и оплаквания   Сря Май 16, 2012 5:11 pm

Нореан е измислен от вас. Оригинал е.
Така... а иначе може да разгледаш темата по долу. Добавете ни като приятели, както ще направим и ние с вас. Но нищо повече. В портала ще има ваш банер и от там нашите потребители ще могат свободно да си влизат при вас. Мисля, че рекламата е достатъчна. Не забраняваме на никой от потребителите си да се регне където си поиска. :)
Ето тук....

Поздрави. Е. Търнър.

Попитах миналото си:
- Коя съм?
То ми отговори:
- Утре ще си минало...
Попитах бъдещето си:
- Коя съм?
То ми отговори:
- Вчера щеше да си бъдеще...
Настоящето ме хвана за ръка и ме поведе,
защото ме познаваше добре.