ИндексДобре дошли!Въпроси/ОтговориТърсенеПотребителиРегистрирайте сеВход

Share | 

Съобщения

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Проф. Силвър
Директор; Таланти

За героя
Външен вид: Висока 1,65, стройна, с кожа по-бяла от тази на обикновен вампир. Кафяви очи, тънки устни, сърцевидно лице. Късите й до раменете, прави коси с тъмно червен цвят, стоят винаги завързани на кок на тила й когато работи.
Допълнително: Пръстенът и е с камък Оливин, представлява скелет на гарван, в чиито очи са поместени камъните.
Елемент: Въздух

ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения   Съб Авг 20, 2011 12:19 am

First topic message reminder :

Новите характеристики на видовете вече са факт. Възможно е да се правят малки промени по тях, но в основни линии това ще представляват героите от тук на сетне.
Повече уточнения за талантите и духовете-пазители ще бъдат пуснати в темата с характеристиките когато бъдат оформени.

Малко по малко започват да се обновяват и темите, така че за момента роулплея се ЗАМРАЗЯВА. Не пишете никъде, няма смисъл. За сега можете да редактирате описанията на героите си, и както си пише и в инструкциите, пуснете по един нов пост в темата си след това за да светне и да я видим. Не че сте много и не можете да ни ръчкате индивидуално, де, но за да е по-лесно.

Тези, които имат за задача да одобряват герои от тук на сетне, нека прочетат внимателно характеристиките и ако имат въпроси - да питат сега, за да им бъде всичко ясно и да не режат новите герои за нещо, за което не трябва, както и да не пропуснат някоя важна дреболия неотрязана.

Темата с преподаватели е изпратена в архива и ние няма просто да редактираме мненията, ще трябва да се напишат наново, тъй като във въпросната тема има прекалено много неактивни герои. Линк към старата тема е поставен в новата, за да можете да намерите описанията си.

Мисля, че за сега е това, ако има нещо ново ще се пуска и тук, и във фейсбук, и следователно автоматично в туитър. Да не се оплачете, че няма как да видите, има го навсякъде.

If everything that's new is a lie
It's that same damn morning
And the same damn sky

---
Върнете се в началото Go down
http://dikka.deviantart.com

АвторСъобщение
Проф. Търнър
Зам. Директор; ЛиК

За героя
Външен вид: Средна на ръст, стройна. Променена на 23г. Бяла кожа и кърваво червени очи. Косата й е дълга до кръста, пепеляво руса, черна, или бяла... зависи как иска да изглежда.
Допълнително: Пише песни за пиано, обича да се занимава с коли, за предпочитане скъпи и лъскави.
Елемент:

ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения   Пон Юли 02, 2012 10:29 pm

Така.... -мрън-

Спираме с идеята за масовото рп - Апокалипсис, заради липса на желаещи да пишат. Не го спираме за вечни времена и т.н, а просто докато се съберат минимум 4 човека, които искат и имат възможността да пишат. Сами разбирате, че ако се води само от двама участници е малко тъпичко... Тъъъ, да. Ще чакаме и ще видим...

Ръководство. И този път без сладолед.

Попитах миналото си:
- Коя съм?
То ми отговори:
- Утре ще си минало...
Попитах бъдещето си:
- Коя съм?
То ми отговори:
- Вчера щеше да си бъдеще...
Настоящето ме хвана за ръка и ме поведе,
защото ме познаваше добре.
Понечих да го попитам, а то сложи пръст на устата ми и каза:
- Ти си! Не спирай...

Dikka's Fan Club
http://norean.vampire-legend.com/index.htm
Проф. Търнър
Зам. Директор; ЛиК

За героя
Външен вид: Средна на ръст, стройна. Променена на 23г. Бяла кожа и кърваво червени очи. Косата й е дълга до кръста, пепеляво руса, черна, или бяла... зависи как иска да изглежда.
Допълнително: Пише песни за пиано, обича да се занимава с коли, за предпочитане скъпи и лъскави.
Елемент:

ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения   Сря Юли 04, 2012 4:33 am

Явно.... грешка в плановете. Появи се активност при записванията... не знам до колко ще е продължителна, но явно масовото още е в действие.

Участниците са получили съобщения с разяснения, така че... можете да очаквате следващите действия... тук..

Попитах миналото си:
- Коя съм?
То ми отговори:
- Утре ще си минало...
Попитах бъдещето си:
- Коя съм?
То ми отговори:
- Ти си! Не спирай...

Dikka's Fan Club
Проф. Търнър
Зам. Директор; ЛиК

За героя
Елемент:

ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения   Чет Юли 12, 2012 2:27 pm

Продължението...

Продължаваме на татък. До тук със земетресението. Какво ли следва после ?!
Учениците ще получат съобщения със разяснения и от тук на сетне... сте вие.

Попитах миналото си:
- Коя съм?
То ми отговори:
- Утре ще си минало...
Попитах бъдещето си:
- Коя съм?
То ми отговори:
- Ти си! Не спирай...

Dikka's Fan Club
Проф. Търнър
Зам. Директор; ЛиК

За героя
Елемент:

ПисанеЗаглавие: Съобщения   Вто Окт 02, 2012 4:29 am

Така... да си кажа. Това не може да продължава така.
Обмислям да измисля... да бе, егати изречението. Тъъ... имам намерение да направя нещо за зараждането на форума. Говоря не като рп, а като идея. За момента не знам какво точно смятам да сторя, но съм отворена за идеи. Ако някои има някаква идея за реконструкция, пре-реконструкция или нещо такова - Скайп или лс, за предпочитане скайп.
За сега не съм много наясно какво да измисля, но и да го измисля - няма да го оповестявам. Ако има някой, който иска да участва - с действия или идеи - да заповяда, ще бъде мотивиран!

П.П. Няма шоколад и бисквитки, щото сте лоши! да търсим злато...

Попитах миналото си:
- Коя съм?
То ми отговори:
- Утре ще си минало...
Попитах бъдещето си:
- Коя съм?
То ми отговори:
- Ти си! Не спирай...