ИндексДобре дошли!Въпроси/ОтговориТърсенеПотребителиРегистрирайте сеВход

Share | 

Отчети от турнира

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Проф. Силвър
Директор; Таланти

За героя
Външен вид: Висока 1,65, стройна, с кожа по-бяла от тази на обикновен вампир. Кафяви очи, тънки устни, сърцевидно лице. Късите й до раменете, прави коси с тъмно червен цвят, стоят винаги завързани на кок на тила й когато работи.
Допълнително: Пръстенът и е с камък Оливин, представлява скелет на гарван, в чиито очи са поместени камъните.
Елемент: Въздух

ПисанеЗаглавие: Отчети от турнира   Пет Сеп 16, 2011 3:54 am

Пукайте тук линкове към роулплей, воден във форума на турнира, за който искате да получите награда – така ще ми е по-лесно да следя и ще съм сигурна, че няма да ви пропусна. Ще се дават по 10 норинга на пост, като бонус ще има по 10 точки за вида, ако наистина много ми хареса нещо.
Първият пост на тази тема ще се редактира минимум веднъж седмично, за да се води списък с имената на участниците и парите, които ще получат общо.
Ще се нанесат по сметките ви след края на турнира. Тогава ще се обяви и кои двама души печелят специалните награди от магазина на Селест – това не са задължително хората с най-много постове, а тези, с най-интересна и грабваща идея (а и изпълнение) на рп-то, ако ще то да е било едно.

Ванеса Синклеър няма да се награждава, но това не означава, че писалите с нея ще бъдат ощетени по някакъв начин.

If everything that's new is a lie
It's that same damn morning
And the same damn sky

---
Върнете се в началото Go down
http://dikka.deviantart.com
Проф. Стоун
Преподавател по Бойни Изкуства

За героя
Външен вид:
Допълнително:
Елемент:

ПисанеЗаглавие: Re: Отчети от турнира   Пон Окт 24, 2011 7:48 am

Не разбрах идеята, тъй че не знам, дали става, но...
http://triwizard.forumharrypotter.com/t96-topic

Щас бы просто прыгнуть в тачку и уехать на рассвет.

Ночью выйду я на крышу и за тучку ухвачусь.
Чтоб не видеть и не слышать - я отсюда улечу.
Может быть всё это нервы, но я этого хочу.
Мне пора уже наверно обратиться к врачу.

Время-наркотик...
Проф. Силвър
Директор; Таланти

За героя
Външен вид: Висока 1,65, стройна, с кожа по-бяла от тази на обикновен вампир. Кафяви очи, тънки устни, сърцевидно лице. Късите й до раменете, прави коси с тъмно червен цвят, стоят винаги завързани на кок на тила й когато работи.
Допълнително: Пръстенът и е с камък Оливин, представлява скелет на гарван, в чиито очи са поместени камъните.

ПисанеЗаглавие: Re: Отчети от турнира   Нед Ное 13, 2011 4:40 am

Мда, става. Аз общо взето се постарах да мина през всички теми и да запиша кой колко поста има, като само Диана съм отрязала, защото повечето й постове са от по едни пет реда, за които няма как да дам награда.
Ще пусна списъка скоро, парите ще се нанесат когато приключи официално турнирът.

And the same damn sky

---

Последната промяна е направена от Проф. Силвър на Нед Ное 13, 2011 4:54 am; мнението е било променяно общо 1 път
Проф. Силвър
Директор; Таланти

За героя

ПисанеЗаглавие: Re: Отчети от турнира   Нед Ное 13, 2011 4:51 am

Така! Радвам се, че все пак имаше активност и от наша страна, и тя ще бъде възнаградена, както беше обещано. Нека уточня, че това не е окончателният списък, ще бъде редактиран след официалния край на турнира (естествено, ако се разпишете на прощалното тържество или някъде другаде, за да има какво да се редактира). Тогава ще се обявят и печелившите за наградите от магазина на Селест.

Професор Мора - 80 норинга
Роуз Л`Амур - 40 норинга
Витория Лайт - 40 норинга
Шаная Блейс - 40 норинга
Лили Симпсън - 30 норинга
Мелания Стоун - 20 норинга
Диана Ранд - 20 норинга
Професор Търнър - 10 норинга
Анабела Кортнар - 10 норинга
Оуками Намида - 10 норинга

Ако съм пропуснала някой пост, драснете ми на ЛС, ще проверя и ще редактирам (един пост се равнява на десет норинга, ако ви се струва, че сте писали пет пъти, а съм ви дала само 10, значи има нещо сбъркано). Тук НЕ влизат постове, писани по задачите в самия турнир, за участие се дават други награди.

Едит - отчетени.

And the same damn sky

---

Последната промяна е направена от Проф. Силвър на Сря Ное 23, 2011 2:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Проф. Силвър
Директор; Таланти

За героя

ПисанеЗаглавие: Re: Отчети от турнира   Сря Ное 23, 2011 2:06 am

И напомням, участниците (без значение дали са имали възможност да се разпишат или не):

Ванеса Синклеър
Оуками Намида
Анел Фрай
Шаная Блейс
Роуз Л`Амур
Мелания Стоун
Алексей Мересев
Коукен Силвъроут
Лили Симпсън

..получават повишаване на курс, един магически предмет от Селест по избор. За последния ще можете да ми пишете веднага, щом видите съобщение за официалното отваряне на магазина.

Вампирите ще получат повишаване до последна степен нивото на таланта, който имат в момента. Това ще рече, че получавате най-силните възможности на настоящото ниво БЕЗ да се налага да купувате свитъци - те директно ще се впишат в сметките ви. Върколаците ще получат допълнителната способност Пророчески сънища с надеждата скоро да имат уточнение какво точно представлява.

And the same damn sky

---
Проф. Силвър
Директор; Таланти

За героя

ПисанеЗаглавие: Re: Отчети от турнира   Сря Ное 23, 2011 2:28 am

ТАКА. За да дам наградите от магазина на Селест трябва да ме светнете дали сте писали по скритите сюжети в темите. Аз такива не видях, обаче не е като да съм гледала кой знае колко обстойно (бая много теми са си хора), ако някой е писал да ми прати линк на ЛС и ще си получи шапка/обувки.

And the same damn sky

---
Проф. Стоун
Преподавател по Бойни Изкуства

За героя
Външен вид:
Допълнително:
Елемент:

ПисанеЗаглавие: Re: Отчети от турнира   Пет Мар 30, 2012 6:14 am

Сори, че пиша тук, ама ми се стори най-подходящо, ако трябва ще си го архивна мнението. Има ли възможност част от наградите да отидат на другия ми акаунт? По-точно - Мелания така и така си беше завършила, ако може Катнисс да качи курс...

Щас бы просто прыгнуть в тачку и уехать на рассвет.

Ночью выйду я на крышу и за тучку ухвачусь.
Чтоб не видеть и не слышать - я отсюда улечу.
Может быть всё это нервы, но я этого хочу.
Мне пора уже наверно обратиться к врачу.

Время-наркотик...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Отчети от турнира   

Отчети от турнира
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1